Žulová dlažba

Úvod / Nabízíme / Žula / Žulová dlažba

Dlouhá životnost a přírodní materiály

Kamenná výroba z přírodních materiálů

Žulová plochá dlažba je dnes hojně využíváná především na veřejných stavbách. To neznamená, že by jste ji nemohli mít doma. Můžete si vybrat z celořezané ploché dlažby, kde je nespornou výhodou variabilita rozměrů, ve kterých ji lze vyrobit. Máte tak možnost volit od jednoduchých skladeb o jedné velikosti, až po skládané mozaiky více velikostí, barev a tvarů. Pokud jste ale vyznavač přírodnějších tvarů bez náznaku opracování, můžete pro svůj projekt zvolit žulové šlapáky, kde je rozdílný tvar i výška kamene.

Zajímá Vás, kde jsme schopni dodat nejen kamenné výrobky, ale také tyto výrobky položit? Podívejte se na naši Mapu pokládek a dodávek.

Nabídka sortimentu

Varianty žulové dlažby

Řezaná žulová dlažba

Žulová řezaná dlažba je velice variabilní zákrytový prvek. Můžete si ji velikostně, materiálově a také barevně absolutně přizpůsobit svému projektu. Podle zvolené síly a rozměru umí být také pojízdná osobními automobily.

Barevné varianty:

Cena: na vyžádání dle velikosti

Žulové šlapáky

Pokud nejste příznivce geometrických tvarů, ale spíše přírodního charakteru, pak jsou pro Vás žulové šlapáky jasná volba. Můžete je využít jak na zadláždění příjezdové komunikace, tak na vyzdívky plotů, zahradních krbů nebo dalšího.

Barevné varianty:

Cena: od 1.250Kč/m2

Cena nezahrnuje DPH a dopravu.

Poptejte požadovaný výrobek

Nezávazná poptávka