Rula

Úvod / Nabízíme / Rula

Dlouhá životnost a přírodní materiály

Kamenná výroba z přírodních materiálů

Rula je unikátní druh kamene. Je to patrné už na první pohled, kdy v ní můžete vidět velkou podobnost s kůrou stromů. Skrývá v sobě odstíny třpytivě šedé, bílé a hnědé barvy. Né nadarmo jsme o ní mohli slyšet hlavně jako o kamenné kůře. Ano, je to tak. Tento kámen je drcen na různé velikosti, aby co nejvíce imitoval kamennou kůru. Dá se ale taky využít jako zahradní kámen až do velikosti ozdobných solitérů. Neméně zajímavá je možnost použití jako moderní obklad stěn, parapetů nebo schodnicových stupňů.

Zajímá Vás, kde jsme schopni dodat nejen kamenné výrobky, ale také tyto výrobky položit? Podívejte se na naši Mapu pokládek a dodávek.

Nabídka sortimentu

Výrobky z ruly

Kamenná kůra

Kamenná kůra je skvělá alternativa ke klasické dřevěné kůře, kde se ale tato kůra nemusí doplňovat. Je dostupná ve více velikostech a plně se tak přizpůsobí vašemu projektu.

Varianty velikostí:

Cena: od 3.299,-Kč/t

Cena nezahrnuje DPH a dopravu.

Kámen do gabionu

Kámenná kůra ve velikosti 63-250mm se používá hlavně jako výplň do gabionu. Je ale také vhodná jako náhrada menší kamenné kůry pro velké plochy skalek nebo prostranství. 

Cena: od 3.699,-Kč/t

Cena nezahrnuje DPH a dopravu.

Obklady z ruly

Použití rulového obkladu jak na fasády, tak do interiéru je skvělá alternativa pro ty, kdo hledají způsob, jak se odlišit. Vyrábí se jako decentní obklad v síle 12 mm nebo v síle 3-4 cm pro rustikálnější vzhled.

Varianty velikostí:

Cena: od 1.399,-Kč/m2

Cena nezahrnuje DPH a dopravu.

Schody / parapety z ruly

Rula je částečně „vrstvený“ materiál, i tak se ale dá různě formátovat třeba na parapety, dlažbu nebo schodnice. Rula jde hůře leštit, ale s pomocí správné impregnace je možné vytvořit matně mokrý vzhled a vytvořit tak efekt podlesku.

Cena: od 3.299,-Kč/m2

Cena nezahrnuje DPH a dopravu.

Zahradní kameny / solitéry

Zahradní rulové kameny jsou jedinečně vytvořené kameny samotným procesem dobývání, díky čemuž je každý kámen originálem. Máte možnost si vybrat kameny o velikosti nákupní tašky až po velikosti o něco větší než Vaše pračka a sušička vedle sebe.

Cena: od 2.299,-Kč/t

Cena nezahrnuje DPH a dopravu.

Poptejte požadovaný výrobek

Nezávazná poptávka